4/5 - 43 Kişi Yorum Yap
16,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten? Eğer başkaları için önemli olmadığını hissediyorsan, ilkönce kendine şunu sormalısın: Ben kendim için önemli miyim?

Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” vardır. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak.

Bu yolculukta, kaygılarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi yöntemleri kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken, sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin anlamlı olduğunu, hangi alanlarda hayatı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin.

Hazır mısın bu yolculuğa?

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%44,2
%41,9
%7
%2,3
%4,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

31.08.2020

Elimin altından eksiltmediğim bir kitap...

Severek ve tekrar tekrar okudum. Sevdiklerime de alıp hediye ettim, tavsiye ettim. Başucu kitabı gibi... Ancak son aldığımda hediye paketi ve hediye notu unutulmuştu. Hızlı kargo için ayrıca teşekkürler.

04.06.2020

Kendime ve öğrencilerime

Ben öğretmenim ve öğrencilerime kendilerini tanıyabilecekleri ve sıkılmadan okuyabilecekleri eserleri okuyup tavsiye ediyorum. Beyhan Budak'ı eserini öğrencilerime severek içim rahat tavsiye edebilirim. Hayat yolculuklarında her daim danışabilecekleri bir başucu kitabı.

04.06.2020

Kendini bilmek

İnsanın en zor yolculuğu, kendine olan yolculuğu olsa gerek. Bu yolculukta hazırlıklı olmak çok önemli. Kendine iyi bak güzel insan kitabı kendine olan zorlu yolculukta çok güzel bir yol azığı. Klinik psikolog Beyhan Budak beye teşekkürler.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.