17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kemerin Altında (Holly Hands Cozy Gizem—Kitap 3) E-Kitap Açıklaması

KUŞAĞI AŞAĞIDA, KNOCKOUT (Kitap #1) ile başlayan Holly Hands Mystery serisinin 3. kitabıdır. Janet Evanovich'in Stephanie Plum ve Jana DeLeon'un Miss Fortune'unun hayranları, Holly Hands'de sevecekleri yeni bir karakter bulacaklar!

Kutsal Eller. 29. Bekar anne. Rezil, eski boks uzmanı. repo kadın.

Holly, yeni görevine bir helikopteri yeniden yerleştirmek için atandığında bunun bir şaka olup olmadığını merak ediyor.

O uçamaz. Yüksekliği bile sevmiyor.

Yine de bir iradenin olduğu yerde bir yol vardır. Holly, yanında başka bir ceset gelmediği sürece her şeyin üstesinden gelebilir.

Maalesef onun için öyle.

Şans eseri, Holly'nin yanında Lucky var - bir işin yanlış tarafında bulduğu, yanından ayrılmayı reddeden ve onun gibi, gidecek başka bir yeri olmayan, ihmal edilmiş bir pit bull. Belki birlikte, geceleri eve gelmenin işe gitmekten bile daha tehlikeli olduğu Baltimore'daki kötü şehir cehenneminden sürünerek çıkabilirler. Belki Holly, genç kızına umutsuzca ihtiyaç duyduğu tıbbi tedaviyi almayı ve onu tehlikeli devlet okulundan hayallerindeki özel okula sokmayı başarabilir. Belki de şehrin diğer ucundaki o özel okul babasına aşık olabilir ve yepyeni bir hayata başlayabilir.

Ya da belki değil.

Holly için hayat hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ve eğer son birkaç gün herhangi bir göstergeyse, çok daha kötüye gitmek üzere.

KEMERIN ALTINDA (KUTSAL ELLERIN GIZEMI) sürükleyici yeni bir gizem serisinin 3. kitabı, sizi birinci sayfadan yakalayan ve elinizden bırakmayan sayfa çeviren bir gerilim filmi. Kendinizi bütün gece gözleri şişmiş bir şekilde kitap okurken ve kalbinize girmek için savaşacak yeni bir karaktere delice aşık olurken bulmaya hazır olun.

Serinin diğer kitapları çok yakında sizlerle olacak.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.