68,26 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kedi Kotolaz’ın Sihirbazlık Okulu. Birinci kitap. Yaz Tatili E-Kitap Açıklaması

Kedi Kotolaz'ın Sihirbazlık Okulu- Çocuklar için eşsiz bir kitap serisi. Her kitap, iki neşeli erkek kardeş Vanya ile Denya ve onların sıradışı dostları sihirli kedi Kotolaz hakkında bir dizi sürükleyici ve bilgilendirici öyküden oluşuyor.

Kahramanlarımız bize evrenin yapısı, doğa yasaları ve prensiplerinden söz ediyor, mevcut ve geçmiş uygarlıkların tarihlerini anlatıyor ve sağlıklı bir yaşam tarzını destekliyorlar. Kitaplarda, insanın kaderi ve bunun önemi çocukların anlayabileceği basit ve anlaşılır kelimelerle açıklanıyor. Sihirbaz Kedi Kotolaz, «Hayat nedir ve neden yaşıyoruz?», «Her birimizin bu dünyaya geliş sebebi nedir?», «Kendimizi nasıl geliştirebiliriz?» gibi zor ama önemli soruları yanıtlıyor.

Öykülerin kahramanlarını birbirinden şaşırtıcı maceralar, komik olaylar ve yetişkinlerin bile çözümünü bilmediği sihirli sırlar bekliyor!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.