9,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kazadan Sonra E-Kitap Açıklaması

Sıradan bir ev hanımı olan Elif, sekiz aylık hamileyken gece yarısı aniden sancılanır. Kocasıyla birlikte kontrol için hastaneye giderlerken de eski bir istihbaratçı olan İçişleri Bakanı’nın hastalık derecesinde takıntılı oğlu ile feci bir kaza yaparlar.

Üstelik Büyük Efendi’ye bağlı bir istihbarat teşkilatı da bu kazayı büyük bir komplo fırsatı olarak değerlendirip Bakan’a tuzak kurmayı planlar. Hem de kazayı gereğinden fazla büyüterek işin içinden çıkılmaz hale getirirler. Hatta neredeyse ulusal bir mesele haline dönüştürürler.

Ancak Turan Bey’e bağlı başka bir yerli teşkilat da dördüncü taraf olarak işe karışmıştır. Diğer teşkilatın planlarını sürekli bozmaya başlayınca da aralarında büyük bir savaş başlar.

Kazadan sonra bebeğini ve eşini kaybeden Elif ise ailesi için inanılmaz ızdıraplar yaşarken ne yazık ki belalar da yakasını bir türlü bırakmaz.

Çünkü kaotik strateji ve senaryoların tam ortasında kalmıştır.

Ya da…

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.