17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kargaşa İçin Yaşlandı (Bir Toskana Üzüm Bağı Rahat Gizemi—Kitap 3) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

AGED FOR MAYHEM (A TUSCAN BINEARD COSY MYSTERY), 100'den fazla beş- yıldız incelemeleri—ve ücretsiz indirme!

34 yaşındaki Olivia Glass, Chicago'da güçlü bir yönetici olarak hayatına sırtını döner ve yeni, daha basit bir hayata başlamaya ve kendi bağını büyütmeye kararlı olarak Toskana'ya taşınır.

Olivia, Floransa'ya ilk yolculuğuna çıkacağı için çok heyecanlıdır ve aşk hayatı kızışmaktadır. Küçük bağının ilk şişe şarabını üretmesinden daha da mutlu. Ancak ünlü bir şarap eleştirmeni şarabını mahvettiğinde ve sonunda kendisi öldüğünde, Olivia kendini suçlandığı bir cinayetin ortasında bulur ve acilen kendini çözmesi gerekir.

Toskana hayatı gerçekten Olivia için mi? Yoksa hepsi sadece bir fantezi miydi?

Eğlenceli, seyahat, yemek, şarap, sürprizler ve dönüşler, romantizm ve onun yeni bulduğu hayvan arkadaşı ile dolu - ve Olivia'nın çözmesi gereken şaşırtıcı bir küçük kasaba cinayetini merkez alan - AGED FOR MAYHEM sizi geç saatlere kadar güldürecek, tartışılmaz bir rahat. geceye doğru.

  1. Kitaplar (AGED FOR SEUCTION), #5 (AGED FOR VENGEANCE) ve #6 (AGED FOR ACRİMONY) de mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.