9,90 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kâinatın Sonu E-Kitap Açıklaması

Zarkon Savaşları Serisi: 2. Kitap
Kâinatın Sonu: 2. Kitap (İlk Temas)

{ Birinci kitaptaki kaldığı yerden aynen devam ediyor. }
İkinci kitapta, uzaylılarla yapılacak kaçınılmaz savaş için hazırlıklar sürerken ekip bir yandan da büyük bir zihin mücadelesi vermektedir…

• • •

Beş yüz milyon yıl önce ışınlanma ve ışık hızına ulaşılmasıyla başlayan, tek konu üzerine Dünyanın gelmiş geçmiş en uzun hikâyesinin yalnızca 20 kitaplık (her biri en az 200+ sayfa) kısacık bir özeti.

Aksiyon ve maceralarla dolu emsalsiz ve benzersiz bu özgün hikâye, tamamen teknoloji üzerine kurgulanmakla birlikte akıllı canlı olarak yalnızca insanlar (ve türevleri) bulunmaktadır. Yani yalnızca gerçeklik ve olabilirlik üzerine kurulmuş özel yeteneklere sahip süper savaşçılar, teknoloji yüzünden farklı özellikler kazanmış akıllı canlılar varken; büyücüler, doğaüstü güçlere sahip şeyler, başka boyutlar, tuhaf yaratıklar ve fantastik kahramanlar yoktur.

Kendilerine özgü yaşam öyküleri ve tanımlamalarıyla birlikte 200+ ana karakter, tüm özellikleriyle 50+ gezegen, tek tek açıklamalarıyla hikâyeye özel 100+ terim ve dahası…

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.