12,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kağıttan Kayıklar E-Kitap Açıklaması

Kraliçe günün geceye dönmesini sabırsızlıkla bekledi. Nihayet saatler ilerleyip karanlık, ülkeye çökünce kutudaki tozu avucuna aldı. Sarayın yüksek kulelerinden birine çıkıp gökyüzüne doğru üfledi. Bir anda uçuşan parlak toz tanecikleri gecenin karanlığında gökyüzünde tıpkı yıldızlar gibi ışıldamaya başladı.
Kâğıttan Kayıklar, Ülkü Yağmur Ural’ın ilk öykü kitabı. Yazarın geniş düş dünyası ile okuyucu kimi zaman gerçekliğin içinde saklı hayaller ile kimi zaman hayallerin ardındaki gerçeklikle karşılaşıyor. Her bir öykü böylece hem gerçeği hem düşü içinde saklıyor.
Farkındalık Yazarlığı Yazı ve Yazarlık Atölyesi yazmaya başlamak isteyen, kendi başına yazmasına rağmen kalemini geliştirme arzusu taşıyan ve yazdıklarının edebi bir niteliği olmasını hedefleyen kişiler için kurulmuştur. Farkındalık Yazarlığı, atölye katılımcısını yazar adayı, yazar adayını da yazar haline getirmek için bu kararlılığa sahip kişilerle birlikte yürümek üzere yola çıkmış ve bunu başarmıştır. “Farkındalık Yazarlığı Atölyesi’nden” dijital kitap serisi de bu başarının bir ürünüdür.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.