17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Kafede Suç (Lacey Doyle Rahat Gizem – Kitap 3) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

CRIME IN THE CAFE (A LACEY DOYLE COSY MYSTERY—KİTAP 3), Fiona Grace'in büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin üçüncü kitabı.

39 yaşında ve yeni boşanmış Lacey Doyle, köklü bir değişiklik yaptı: New York şehrinin hızlı yaşamından uzaklaştı ve şirin İngiliz sahil kasabası Wilfordshire'a yerleşti.

Yaz gelmek üzere ve Lacey kasabaya ve şef erkek arkadaşına daha çok aşık oldu. Hatta en iyi arkadaşını bile edindi: yerel bir pansiyonun yeni sahibi. Ve arkadaşı, hanının dekorasyonu için onun hizmetlerine ihtiyaç duyduğunda, Lacey'nin antika dükkanındaki neredeyse her şeyi satın aldığında, işi ekstra bir ivme kazanır.

Her şey mükemmel gidiyor, ta ki arkadaşının yeni pansiyonunda biri gizemli bir şekilde ölene kadar.

Köyleri alt üst olmuştur ve yeni arkadaşının geçimi tehlikededir, bu gizemin dibine inmek Lacey ve köpeğine kalmıştır.

  1. Kitap—ZİYARETTE VEXEN EDİLDİ—ayrıca mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.