27,21 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bir erkek kadınları etkileme konusunda başarısızsa hayatı boyunca mutluluğa kavuşması zordur. Erkeklerin var olma amaçlarından birisi karşı cinsle bir araya gelmek ve sevdiği kadınla mutlu bir hayat kurmaktır. Peki her erkek bu amacına ulaşabiliyor mu?

HAYIR! Ulaşamıyor ve ulaşamadığı için de mutsuzluğa mahkum oluyor. Kadınlarla iletişim kurma serüveni ergenlik çağından itibaren başlar...

Bir erkek ergenlik çağına girdiğinden itibaren kafasında kadınlarla ilgili düşünceler dolaşır durur. Ve bir erkeğin hayatı boyunca kazanacağı ticari başarılardan, akademik başarılardan daha da önemli bir başarı varsa o da kadınları etkileme üzerindeki başarısıdır.

Hayattaki her şey aslında karşı cinsin gözündeki değerimizi arttırmak içindir.

Üniversite bitirmek, iş kurmak, para kazanmak, daha güzel bir vücuda sahip olmak, kişisel bakım yapmak vs vs… Bunların hepsi kişisel refaha erişmenin yanında kadınları etkileme amacıyla yapılır. Çünkü daha kaliteli bir hayata sahip olduğumuzda sosyal statümüz yükselir. Ve kadınların gözündeki değerimiz artar. Kadınların daha çok ilgisini çekebilmek için hayatımızı geliştirmeye çalışırız. Bir kere bunu kabul edelim!

Kadınlar benim umurumda değil, bunların da kadınlarla bir ilgisi yok diyorsan zaten burada olmanın bir amacı yok. Biz burada gerçekleri masaya yatırıyoruz. Hayatın gerçeklerini kabul ederek, kadınlarla iletişim becerilerimizi geliştirme konusunda bir yol haritası çiziyoruz.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.