6,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

İçindekileri nasıl kullanacağı tamamen okuyucuya kalmış olsa da bu kitap kadınları tavlama ve baştan çıkarma kitabı değildir ve bu amaçla yazılmamıştır. Daha çok sağlıklı ve uzun süreli bir ilişki hedefleyen kişilerin beklentilerini karşılamak kitabın daha öncelikli amacıdır.  Kitapta ağırlıklı olarak, insanların ve bu kitapta özellikle kadınların nelerden etkilendikleri, ilişki öncesinde ve sırasında erkeklerden neler bekledikleri; bilimsel araştırmaların bu konuda bize neler söyledikleri ve bu araştırma sonuçlarının pratikte nasıl kullanılabileceği gibi konular ele alınmaktadır. Pek çoğu romantik ilişkilerinde yanı sıra her türlü beşeri ilişkide kullanılabilecek olan bu bilgileri nasıl kullanacağını tamamen size kalmıştır.

 Hepimiz dünyayı kendi pencerelerimizden görürüz ve insanları değerlendirirken de kendi düşünme şeklimize göre onları değerlendirir, onların da bizim gibi düşündüklerini zannederiz. Ancak işin doğrusu bu bizi sık sık yanlış düşünce ve davranışlara götürür. Bunu en sık yaşadığımız yerlerin başında romantik ilişkilerimiz gelir. 

   Erkekler, kadınları değerlendirirken sıklıklıkla onları da kendi bakış açılarından değerlendirip kendi düşünce kalıplarıyla düşünüp, benzer şekilde mantık yürüttüklerini tahmin etseler de kadınların beyinleri pek çok konuda erkeklerinkinden oldukça farklı çalışır. Bu nedenle kadınlarla iyi geçinmek isteyen her erkek , onları daha yakından tanımaya ve düşünme biçimlerini daha iyi anlamaya da gayret göstermek zorundadır. 

   Araştırmalar yaygın kanaatin aksine kur oyununda ilk adımı çoğunlukla kadının attığını göstermektedir.  Erkekler bunu sıklıkla yanlış yorumlar ve kadının kendisiyle ilişkiyi başlatmaya hazır olduğunu düşünür. Oysa kadın sadece erkeği bu kur oyununa davet etmekte ve kendisini ikna etmesi için ona fırsat vermektedir. Önemli olan bundan sonra doğru hamleleri yapabilmektir.

   Kitapta, gerek bu adımları nasıl atabileceğimiz konusunda gerekse bir kadının dikkatini sıfırdan nasıl çekeceğimiz konusunda bilimsel araştırmalarda elde edilen bilgiler paylaşılmaktadır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız