6,56 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Yunus ve Efe küçüklüklerinde beri yan yana yaşamışlardır. Birbirlerine yakın tarihlerde evlenmişler hatta çocukları bile aynı yaştadır. Yunus ve Kübra, Efe ve Pelin, beraber vakit geçirmeyi çok seven iki aile halini almışlardır.

Bu iki ailenin mutlu ve huzurlu seyreden hayatlarında, bazı olaylar gelişir. 1980 darbesinden sonra iç karışıklıklar devam ederken, 1982 yılında bir olay sayesinde kendini gizlemeyi başaran 82, Sakin ve Güler’in oluşturduğu bir suçlu grubu ile karşı karşıya gelirler. 82, Yunus’un kızı Elif ve Efe’nin kızı Hilal’i kaçırır. Aslında kızları sadece zoraki misafir etmek isteyen 82’in bilmediği, Güler'in hastalığı, Güler'in Sapkın hastalığı Elif’in vahşice ölmesine neden olur. Yunus, bir akşamlığına Efe’nin eşi Pelin’e sağ salim bıraktığı Elif‘ini, birkaç hafta sonra morgda birkaç parça halde bulur. Günlerce uyku görmeyen Yunus, uyumayı başardıktan sonra anlamlı anlamsız rüyalar görmeye başlar.

Yunus’un gördüğü bu rüyalar gerçek mi? Yoksa sadece rüya mı? Olduğunu anlamaya çalışırken bir yandan da kızının katillerini bulmaya çalışır. Yunus, hayaller, rüyalar ve gerçekler arasında kızının katillerini ve gerçekleri bulmaya çalışır.

Tabii ki işin içinde bir de ağaç vardır…

Not:
- Sinema filmi çekilmemiş, şahsımca yazdığım senaryodur. Gelir bu amaçla kullanılacaktır.
- Kitap haline çevrimi devametmektedir. Kitabın ikinciside yazım aşamasındadır.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız