12,34 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Her Hali Güzel İnsan E-Kitap Açıklaması

Varlığın özü, yaratılışın en anlamlı nüktesi Hz. Muhammed’dir. O, yaratılış ağacı itibarıyla hem bir ilk hem de son gibidir. Varlık bir şiir gibi O’nun adına nazmedilmiş, vücudu ise bu manzumenin âdeta en son kelimesi gibidir.
O, bir İftihar Tablosu idi; ruhu varlık kitabının besmelesi, mesajı da fatihası olmuştu. Bu, Allah Resulü’nün misyonunu bilenler için apaçık bir gerçektir. Biz O’nu, varlığın yüzüne çaldığı nur sayesinde kâinatı temaşa edilen bir meşher ve okunan bir kitap haline getirmekle tanıdık. Bu itibarla da insanlık, özellikle de ümmet-i Muhammed, Rahmet Peygamberi’ne intisapla ne kadar övünse azdır.
Bu kitap, klasik bir siyer kitabından farklı olarak Peygamber Efendimiz’i anlatmaktadır. Allah’ı anlatması, İslam’ı tebliğ edişi, ahlakı, insan ilişkileri, mucizeleri ve daha birçok konu Risale-i Nur külliyatının gölgesinde sade bir dille kaleme alınmış.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.