14,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Hayalet Arazi: Ölüm Ve Brunch (Bir Köpek Casper Rahat Gizemi — Kitap 2) E-Kitap Açıklaması

"Mükemmel romantizm ya da kumsal okuması, bir farkla: coşkusu ve güzel betimlemeleri, yalnızca gelişen aşkın değil, aynı zamanda gelişen ruhların karmaşıklığına da beklenmedik bir ilgi gösteriyor. Romantik okumalarından daha karmaşık bir dokunuş arayan romantizm okuyucuları için harika bir öneri.”

--Midwest Kitap İncelemesi (Şimdilik ve Sonsuza Kadar)

GHOSTLY GROUNDS: DEATH AND BRUNCH, çok satan yazar Sophie Love'ın büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin 2. Kitabı, The Inn at Sunset Harbour serisinin yazarı, 200'den fazla beş yıldızlı incelemeyle 1 numaralı En Çok Satan!

Boston'da başarılı bir köpek bakıcısı olan 39 yaşındaki Marie Fortune, stresli hayatı geride bırakır ve yeni bir hayat kurmak için Maine sahilindeki küçük bir kasabaya gider. Büyük teyzesinin ona bıraktığı eski, tarihi evi yenilemeye ve ona pansiyon olarak yeni bir hayat vermeye kararlı. Yine de planlayamadığı bir şey vardı: Ev perili. Aslında iki şey var: büyük teyzesi de ona bir köpek bıraktı ve o tipik bir köpekten çok uzak.

Diğer pansiyon sahipleri, Marie'nin hayaletleri kovma becerisini duymuşlar ve Marie, kendisini, kendi sürpriziyle, komşu kasabalardan "hizmetleri" için talepte bulur. Görünüşe göre hayaletlerini temizlemesi gereken çok sayıda pansiyon var. B&B başarısız olunca, yardımcısı olarak güvendiği köpeği Marie'nin kaybedecek hiçbir şeyi yoktur.

Ancak ilk müşterisine vardığında ve beklenmedik bir şekilde biri öldüğünde, Marie umduğundan daha fazlasının içinde olabileceğini fark eder. Bir kez daha, kendi geleceğini kurtarmak için suçu çözmek zorunda kalabilir.

Sayfaları çeviren rahat, gizem, aşk, unutulmaz olaylar, seyahat, evcil hayvanlar ve yiyeceklerle dolu - küçük bir kasabanın ve kalbinizi fethedecek yenilenmeye ihtiyacı olan bir pansiyonun çevresinde demirlemiş bir yer - HAYALETLİK ZEMİNLER: ÖLÜM VE ŞAŞIRTICI, tartışılmaz bir oyundur. Gecenin geç saatlerine kadar sayfaları çevirmenizi (ve yüksek sesle gülmenizi) sağlayacak rahat.

"Romantizm var ama aşırı dozda değil. Çok eğlenceli olmayı vaat eden bir serinin bu muhteşem başlangıcı için yazara teşekkürler.”

--Kitaplar ve Filmler İncelemeleri (Şimdilik ve Sonsuza Kadar)

#3-#5 numaralı kitaplar da mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.