E-Kitap
Harry Potter ve Lanetli Çocuk Birinci ve İkinci Bölüm (Sahne Metni Özel Baskısı)
96,39 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
Satın aldığım E-Kitaplarımı iade edebilir miyim?
E-Kitap iadesi olmayan bir dijital üründür. Ancak ürünün ayıplı olması halinde (içerik problemleri, teknik sorunlar vb) cayma hakkı kullanılabilir.

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Birinci ve İkinci Bölüm (Sahne Metni Özel Baskısı) E-Kitap Açıklaması

Harry Potter'ın, Ron Weasley'nin ve Hermione Granger'ın büyücülük dünyasını kurtarmasından bu yana on dokuz yıl geçti ve şimdi Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na yakın zamanda gelen cesur yeni bir neslin de katıldığı olağanüstü bir macerayla geri dönüyorlar. Harry, ait olduğu yerde kalmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken en küçük oğlu Albus, hiç istemediği bir aile mirasının ağırlığıyla mücadele ediyor. Geçmiş ile bugün çarpışırken baba ile oğul, gizemli güçlerle savaşarak zaman içinde geleceğin kaderini belirleyecek bir yarışa tutuşuyor.

J.K. Rowling'in, John Tiffany'nin ve Jack Thorne'un orijinal bir hikâyesine dayanan Harry Potter ve Lanetli Çocuk, West End'in ödüllü yapımının tam ve kısaltılmamış oyun metnidir.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.