49,86 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Harry Potter ve Lanetli Çocuk Birinci ve İkinci Bölüm (Sahne Metni Özel Baskısı) E-Kitap Açıklaması

Harry Potter ve Lanetli Çocuk, J.K. Rowling, John Tiffany ve Jack Thorne’a ait yeni bir özgün hikâyeden yola çıkarak Jack Thorne’un yazdığı yeni bir oyun. Bu oyun sadece sekizinci Harry Potter hikâyesi değil, aynı zamanda tescilli olarak sahneye koyulan ilk Harry Potter hikâyesi. Oyun metninin bu Sahne Metni Özel Baskısı, 30 Temmuz 2016’da Londra West End’de gerçekleşen prömiyerin hemen ardından Sahne Metni Özel Baskısı dünyanın dört bir yanındaki okuyucuları Harry Potter, arkadaşları ve ailesinin devam eden yolculuğuyla buluşuyor.
Harry Potter olmak eskiden de zor bir şeydi. Ancak şimdi de işi başından aşkın bir Sihir Bakanlığı görevlisi, bir koca ve okul çağında üç çocuğun babası olarak Harry’nin hayatı pek de kolay değildir.
Harry ait olduğu yerde durmayı reddeden bir geçmişle boğuşurken, en küçük oğlu Albus da istemediği bir aile mirasının yükünü omuzlarında taşımakta zorlanır. Geçmişle gelecek uğursuzca iç içe geçerken hem baba hem oğul tedirgin edici bir gerçeği, bazen karanlığın beklenmedik yerlerden geldiğini öğrenir.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.