29,79 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Güvenilir Bir Liderlik E-Kitap Açıklaması

Ürün Açıklaması

Lider olarak kahramanca bir dönüşüme neden olmak için istisnai kurallar

"Liderler insanları kalbinin bütünlüğüne göre çoban eder ve ellerinin anlaşılmasında onlara rehberlikeder ”. Bu başka bir akıllara durgunluk veren kitap, yaratıcılığınız, üretkenliğiniz, refahınız ve dünyaya hizmetinizle kahramanca bir dönüşüme neden olmak için ihtiyacınız olan kuralları ve gücü açıklar. Bir kahraman ve nesiller boyu bir kahraman olmak istiyorsanız, o zaman bu kitaba ihtiyacınız var, bir lider olarak bilmeniz gereken her şeyi gerektirir. Bu kitap herkes içindir, herkesin lider olmak için doğduğunu unutmayın.

Motivasyonel/ilham verici bir konuşmacı, yaşam koçu, liderlik akıl hocası ve öğretmen olan Daniel Patrick , uzmanlık alanınızda bir kahraman olmaktan zevk almaya başlayacağınız kalbinizin tam ifadesine hizmet edecek bu kitabı size getiriyor. Bu kitap size nasıl yapılacağını öğretir:

Sorumluluk almak

Başkalarından Öğren

Bir takım var

Vizyon odaklı olun

Başkalarına inan

Kendini inşa et

Bu kitabın derinliklerinde, karar vermenin yardımcı olduğu bölümlerden birini keşfedeceksiniz:

Hedefe ulaşmak

Kaynakların kullanımı

En iyi alternatifi seçme

Motivasyon

Performans değerlendirmesi

Sorumluluk ve hesap verebilirlik arasındaki farklar, sorumluluğun paylaşılabileceği, ancak hesap verebilirliğin bir kişiye özgüolduğu, sorumluluğun görev odaklı olduğu ve hesap verebilirliğin bir görevi aldıktan sonra ortaya çıkmasıdır, bu sadece bu kitaptan öğrendiklerinizin bir ipucudur. Bir kahraman olmak senin amacın.

İnsanın en büyük zorluğu, bu dünyada kahramanca bir dönüşüm sağlayamayacağımız söylendi, ancak bu kitap aracılığıyla, bazı belirli kişilerin değil, herkesin yeryüzünde kahramanca bir dönüşüm sağlayabileceğini bileceksiniz. Bu kitabı aldığınızda, fiyat uygun olduğu için acele edin ve bir kahraman olma yolunda ilerleyin.

Sana bir mektup

Aşk, birine ya da belirli bir şeye koşulsuz bir fedakarlık vermektir. Seni bir kahraman olarak görmeyi çok seviyorum, bu kitabı aldığından ve herkes için olduğundan emin olmamı sağladı. E-posta adresim aracılığıyla benimle iletişime geçebilirsiniz: inhispresenceministries8@gmail.com, yorumlarınızı, geri bildirimlerinizi, göreviyonlarınızı ve danışmanlığa ihtiyacınız varsa gönderin. Podcast'imi herhangi bir platformda şu adla da dinleyebilirsiniz: etki yaratmak: Daniel Patrick'ten bir Podcast. Teşekkür ederim ve seni seviyorum.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.