3/5 - 41 Kişi Yorum Yap
9,75 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Gölün Dibindeki Ev E-Kitap Açıklaması

2015 ve 2016’da Türkiye’nin En Çok Satan Korku Gerilim Kitabı Olan Kafes’in Yazarı Josh Malerman’dan Tüyler Ürpertici, Yepyeni Bir Roman! İkisi de on yedi yaşındaydı. İkisi de korkuyordu. İkisi de evet diyordu. Mükemmel bir ilk randevuydu: üzerinde kanoyla kürek çekilen göller, sandviçler ve soğuk içecekler... Ama Amelia ve James aniden suyun altında yaşamlarını sonsuza dek değiştiren bir şey keşfettiler. İki katlı. Bir bahçeli. Ve ön kapısı da açık. Gölün dibinde bir ev. Amelia ve James için tek bir kural var: Evle ilgili soru sormak yok. Peki böylesine muhteşem bir yerin, belli bir bedelinin olmaması mümkün mü? İkili dalgaların altında parıldayan evde vakit geçirirken gerçekler de ortaya çıkmaya başlıyor: Bir Evin Boş Olması, Orada Kimse Olmadığı Anlamına Mı Geliyor? “Josh Malerman bu işi biliyor.”

-Hugh Howey, Silo serisinin çoksatan yazarı-

 

 “Josh Malerman ilk aşkın getirdiği o peri masalı havasındaki nostaljiyi ustalıkla yansıtıyor ve biz okurlar da gerilimi hissettiğimizde bile uyarı işaretlerini görmezden gelip, bile isteye o yolda ilerlemeye devam ediyoruz.”

-LitReactor.com-

 

“Gölün Dibindeki Ev, klasik korku anlatılarında çıtayı yükseğe koyuyor. Malerman cüretkâr ve yetenekli bir hikâye anlatıcısı.”

-Dead End Fullies-

 

“Malerman, bu harikulade korku hikâyesinde, bizi aşk ve büyünün soğuk sularına sokuyor, iki gencin bu sulara açılma macerasını incelikle anlatıyor.”

-Livius Nedin, Booked, Podcast-

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%39
%9,8
%24,4
%7,3
%19,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

25.05.2019

Heyecanlı

Kafes kadar değil tabiki, hikayenin kısa oluşu sayesinde yinede “iyi ki okuduklarım”ın arasında.

19.05.2019

Değişik bir roman

Olayın geçtiği göl ve çevresi güzel tasvir edilmiş, masal tadında gençlik romanı.

13.03.2019

Gayet İyi

Evet Usta işi değil ancak sürükleyici bir kitap şahsen ben sevdim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.