59,08 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Gizli ilimleri öğrenenler bunların nesiler boyunca aktarılabilmesi için kendi kaynaklarını, kitaplarını oluşturdular. Ancak bu kaynaklar sıradan insanların elinde çar çur oldu.

Kadim ustaların öğretilerine sahip olan medyumlar, kara büyü, ceviz büyüsü, yumurta büyüsü, bağlama büyüsü, yarasa büyüsü gibi büyülerden tutunda bu büyülerin bozulmaları için yapılacak olan büyü bozma ritüellerine hakimdir. Tüm bunların yanı sıra gizli ilimler içerisinde yer alan özel dualar, duaların yapılma zamanları, ritüellerine hakimdir. Bu yüzden hem büyü hem de dua konusunda gerçek bir ilim ehli olarak bilinmektelerdir.

Bu ilim irfan sahibi insanlar bir araya geldiler ve uzun yıllar süren çalışmaların sonunda Gizli İlimler Ansiklopedisi'nin en güncel (2019) versiyonunu ortaya çıkardılar.

Bu medyumların isimleri güvenlikleri nedeniyle gizli tutulacaktır.

Ama kim bilir. Belki de onlardan biri etrafınızdadır...

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız