9,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Girişimci adayları ve hâlihazırda girişimci olanlar için hazırlanan kitap; girişimcilik yolculuğu boyunca karşılaşılabilecek problemleri önleyici, yaşanabilecek ağrıları giderici, hap şeklinde pratik bilgiler ve cesaretlendirici örnekler içeriyor.

Bir insanın sağlık problemlerine karşı elindeki en büyük kozları, doğuştan gelen genetik yapısı ve bağışıklık sistemini güçlü tutabilme becerisidir. Kişinin sağlıklı yaşayabilmek adına yaşam tarzına, yediklerine ve içtiklerine dikkat etmesi gerekir. Gerektiğinde vücudunu takviye etmek, hasta olduğunda ise tedavi olmak amacıyla haplar alması gerekir.

Girişimcilik uzun soluklu bir yolculuk. Hayata geçirilen bazı girişimler insan ömrünü aşıp nesiller boyu devam edebiliyor. Yolculuğun süresi ve kalitesi ise büyük oranda girişimcinin kendisine bağlı.

Yolculuğu boyunca girişimcinin çeşitli noktalarda kararlar vermesi gerekir. Verilen her karar, daha sonraki aşamaları etkiler. İşte bu noktada girişimcinin sağlıklı bir işletme kurup yürütebilmesi amacıyla, güçlendirici takviyeleri zamanında almaya ve karşılaşacağı sorunları ise tedavi etmeye ihtiyacı var.

Kitabın her bölümde konu başlığıyla ilgili bilgiler girişimcilere hap şeklinde sunulurken, bölüm sonlarında yer alan soru listeleri ise girişimcilere ilgili konuda rehberlik ediliyor.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız