Gerçeküstü Fısıltılar

Yazar : Mustafa Kayyali
“Dinleyicilerin kulakları dışında, bilgelik dudakları yakın” Bilgeliğin, sen değmezsen, senin için asla net olmayacak. Bu kitaptaki ifadelerin birden fazla anlamı vardır ve en doğru olanı gözlemci tarafından kararlaştırılmasıdır (ayn ... Tamamını gör
24,03
ya da
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

“Dinleyicilerin kulakları dışında, bilgelik dudakları yakın”

Bilgeliğin, sen değmezsen, senin için asla net olmayacak.

Bu kitaptaki ifadelerin birden fazla anlamı vardır ve en doğru olanı gözlemci tarafından kararlaştırılmasıdır (aynı zamanda okuyucu kimdir).

 Kitabın asıl amacı, okuyucunun aklımın ya da sözlerimin kasırgasında ya da harflerin ve sırların kasırgasında kaybolmasına izin vermemekti. Fakat kendimi sembolizm ve belirsizlik kullanmaya mecbur buldum, çünkü gerçek anlamın düz bir metinde olmaması gerekiyordu.

Şimdi bu sözleri okumaya başladığınız anda korkunuzu hissediyorum. Bu kitap kaç yaşında ve ne zaman yazılmış? Düşünebilirsin.

Kitabın büyük bir kısmı 2009 yılında 6 ay boyunca yaşadığım ölümcül bir şokun ardından yazıldı. Kitabın ikinci kısmı Halep'te 2011-2012 yılları arasında yazılmıştır. Temmuz 2012'de II. Kitabı füze ve uçak kükremesi altında bırakmak zorunda kaldı. Yaklaşık yedi ay sonra, Şubat 2013'te kitabı yıkım altındaki küllerden çıkardım.

“Karanlık Tezahürler” in büyük bir kısmı hayallerimde gördüğüm bir çeşit vizyondu. İşaretler, semboller ve sesler kulağıma fısıldadı. Bazı yazılar kulaklarımda yankı gibiydi.

Şimdi, bu kitabın değerini, kelimelerinin ve sırlarının değerini biliyor olabilirsiniz.

Altındaki gizli sembolleri ve sırları yeniden keşfedene kadar kelimeleri ve cümleleri çok yavaş tekrar okuyabilirsiniz.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız