Felsefe Muhabbetleri

Yayınevi : Maya Kitap

0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
Son derece akıcı ve insanı düşünmeye sevk eden bu muhabbetler, çok çeşitli felsefi konular üzerine hayranlık uyandırıcı bir kavrayış sunuyor.   -Publishers Weekly-     Felsefe, karşılıklı konuşmalar yoluyla başla ... Tamamını gör
12,00
ya da
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Son derece akıcı ve insanı düşünmeye sevk eden bu muhabbetler, çok çeşitli felsefi konular üzerine hayranlık uyandırıcı bir kavrayış sunuyor.

 

-Publishers Weekly-

 

 

Felsefe, karşılıklı konuşmalar yoluyla başlamıştır. Herke­sin çok iyi bildiği Sokrates, aslında hiçbir şey yazmamıştır. Sadece, şehir meydanında, kendi çağında yaşayan kişilerin en emin oldukları konularda akıllarını karıştırmıştır.

 

Edmonds ve Warburton, buradan hareketle dünyanın önde gelen filozoflarını, etikten estetiğe, metafizikten ateizme kadar düşünebileceğiniz en ilginç konular üzerine konuşmaya davet ediyor.

 

Her bir görüşme tek bir konuya odaklanmaktadır. Görüş­meler, kasten kısa ve öz tutulmuştur. İnternet üzerinde son derece popüler olan bu samimi ve aydınlatıcı muhabbetlerden yirmi beşi, ilk defa kitap olarak yayımlanıyor.

 

(Tanıtım bülteninden)

 

 

 

Ürün puanlamaları

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!