4/5 - 24 Kişi Yorum Yap
19,60 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Evlenmeden Önce E-Kitap Açıklaması

Evlenmeden önce aralarındaki ilişkiyi önemseyen, üstüne konuşan, sohbet eden, zaman ve emek veren çiftler, evliliklerinde kendi farklı öykülerinden ‘bizim öykümüz’ dedikleri yeni bir öykü oluşturmayı başarırlar.

Evlendiğinizde, hayatının en önemli, en güçlü tanığını seçmiş olursunuz. Bunun bilincinde olmak, önemli bir olgunluk adımıdır. Evlilik öncesinde, müstakbel eşinizle paylaştığınız değerlerin farkında olmak önceliğiniz olmalıdır. Birlikte, ‘birbirinizi yaşamak’ için evleniyorsunuz ve bu evlilikte ikiniz de kendiniz olarak var olmayı yani BİZ olmayı önemsiyorsanız, değerlerinizin uyum içinde olması gerekir.

Evlilik yolculuğuna başlarken biricik sermayeniz olan sevgi, küçülüp yok olabilecek ya da büyüyüp gelişebilecek bir şey. Evet, o hem çok kudretli hem de bir o kadar zarif ve kırılgan. Kurduğunuz ilişkiler ve üstlendiğiniz rollerin farkında olarak onu hakkıyla yaşamanız, yaşatmanız gerekiyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%50
%33,3
%12,5
%0
%4,2
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.02.2021

Minnetle

Işığın bol olsun hocam,kattığın tüm güzellikler için teşekkürler

26.12.2020

herkes okumalı

Sade ve akıcı anlatımıyla yine doğan hocamız muhteşem bir kitabı hayatımıza kazandırmış. Hayat hikayeleri ile desteklenmiş başucu kitabı niteliğinde.

10.09.2020

kesinlikle evlenmeden önce okunması gereken bir kitap

Resmen başucu kitabım oldu, 3-4 kez baştan sona okudum. Evleneceğim adama da okuttum :) Üzerinde konuştuk bol bol, tanımak için faydalı bir kitap doğrusu... Şimdi evliyiz

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.