4/5 - 20 Kişi Yorum Yap
20,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Evlenmeden önce aralarındaki ilişkiyi önemseyen, üstüne konuşan, sohbet eden, zaman ve emek veren çiftler, evliliklerinde kendi farklı öykülerinden ‘bizim öykümüz’ dedikleri yeni bir öykü oluşturmayı başarırlar.

Evlendiğinizde, hayatının en önemli, en güçlü tanığını seçmiş olursunuz. Bunun bilincinde olmak, önemli bir olgunluk adımıdır. Evlilik öncesinde, müstakbel eşinizle paylaştığınız değerlerin farkında olmak önceliğiniz olmalıdır. Birlikte, ‘birbirinizi yaşamak’ için evleniyorsunuz ve bu evlilikte ikiniz de kendiniz olarak var olmayı yani BİZ olmayı önemsiyorsanız, değerlerinizin uyum içinde olması gerekir.

Evlilik yolculuğuna başlarken biricik sermayeniz olan sevgi, küçülüp yok olabilecek ya da büyüyüp gelişebilecek bir şey. Evet, o hem çok kudretli hem de bir o kadar zarif ve kırılgan. Kurduğunuz ilişkiler ve üstlendiğiniz rollerin farkında olarak onu hakkıyla yaşamanız, yaşatmanız gerekiyor.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%55
%30
%15
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

10.09.2020

kesinlikle evlenmeden önce okunması gereken bir kitap

Resmen başucu kitabım oldu, 3-4 kez baştan sona okudum. Evleneceğim adama da okuttum :) Üzerinde konuştuk bol bol, tanımak için faydalı bir kitap doğrusu... Şimdi evliyiz

10.09.2020

Evlenmeden Önce

GARY CHAPMAN ın konuşmamız lazım kitabını okuduktan sonra bizim topluma göre bir kitabın yokluğunu hissetmiştim...Doğan hocamız bu boşluğu harika üslubuyla doldurdu.

06.08.2020

Okunması gerekir

Doğan hocamın kitaplarından bir insan olarak kendim için, bir psikolog olarak da danışanlarım için dersler çıkarıyorum. Türk kültür ve psikolojisini bu kadar iyi anlatabilen sayılı insanlardan.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.