E-Kitap
Ermeni Sorunu
17,33 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
Satın aldığım E-Kitaplarımı iade edebilir miyim?
E-Kitap iadesi olmayan bir dijital üründür. Ancak ürünün ayıplı olması halinde (içerik problemleri, teknik sorunlar vb) cayma hakkı kullanılabilir.

Ermeni Sorunu E-Kitap Açıklaması

Her Türk evlâdının kesinlikle bilmesi gerekir ki, bizim tarihten kalan büyük meselelerimiz vardır. “Ermeni meselesi” bunlardan biri, sadece bir tanesidir. Ondan daha büyük, daha esaslı, hatta onu da kendine bağlayan meselelerimiz vardır.

Bu meseleleri, bazılarının yaptığı gibi, yok farz ederek hiçbir yere varamayız. Ne tarihte bize yapılanları unutmaya, ne de bizim yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı saklamaya hakkımız vardır. Çünkü kendini bilmeyen hiçbir milletin tarihte var olma hakkı hiçbir vakit olmamıştır.

Yalnız bu meseleler hakkında bir çeşit “nötr” hale gelmemiz, bir zorunluluktur. Eski düşmanlıklara taze kinler üretmeden, sürüp giden meselelere sanki yokmuş gibi sırtımızı dönmeden, tarihî meselelerimizi cesaretle masaya yatırabilmemiz, bir zorunluluktur.

Öyleyse, hiç kimse çalışmamızı ele alıp da, üstüne “Ermeni dostu” veya “Ermeni düşmanı” yaftasını yapıştırmadan söyleyelim ki;

- Hayır! Bütün bir soğukkanlılıkla ve ortaya çıkacak neticeden hiç korkmadan, biz bu meselenin kökenine inmek, onun ne olduğunu bütün dal ve kollarıyla görmek, nihayet nasıl bir neşter vuruşuna ihtiyaç gösterdiğini ve en doğru şekilde nasıl halledilebileceğini bilmek istiyoruz.

Hepsi bu kadar!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.