Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Entelektüelin Kutsal Kitabı

Entelektüelin Kutsal Kitabı

Entelektüelin Kutsal Kitabı

7/10 - 9 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Maya Kitap

Yedi farklı alandan, her güne yeni bir konu!

Birer sayfalık Tarih, Edebiyat, Felsefe, Matematik, Bilim, Din, Güzel Sanatlar ve Müzik bilgileriyle zihninizi canlandırın, eğitiminizi tamamlayın ve kültürlü insanlar arasında hak ettiğiniz yeri alın.

Her biri kendi dalında uzman kimselerin rehberliğinde hazırlanan Entelektüelin Kutsal Kitabı, 7 farklı alandan 365 temel bilgi sunuyor. Her sayfasında senenin farklı bir gününe özel, ilgi çekici konulara yer vererek, okurlarına ciddi bir entelektüel birikim kazandırıyor.

Entelektüelin Kutsal Kitabı, Amerika'da çok satanlar listesine girmiş ve seri haline gelmiştir.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2012

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 409

Baskı Yılı: 2012

Ciltli:

Sayfa Sayısı: 376

Baskı Yılı: 2012

Dili: Türkçe
Yayınevi: Maya Kitap


Dili: Türkçe

ISBN: 2789785903147

Format: Epub


Yorumlar (3)

Tuzak kitaplar...

Entelektüel bir insan böyle kitapları zaten okumaz da entelektüel adayı insanların da kesinlikle okumamaları gerektiğini düşünüyorum.Entelektüel olmak öyle bir kitap okumakla olacak iş değil,bu işe hayatınızı  adayacaksınız.Tuzağa düşmeyin değerli kitap dostu arkadaşlar!

nein

365 güne 365 konu saçmalığı olmasa bu kitabı satın alanların zeka ortalaması daha yüksek olurdu

Ne yazık ki

Ne yazık ki işler böyle preslenmiş yüzeysel bilgileri her gün bir bir yutarak yürümüyor değerli entelektüel adayı(!) arkadaşlar. Kitap her ne kadar pratik ve hazırcı amerikan toplumuna plasebo etkisi yapacak şekilde sıkıştırılmış bilgi veripÿ; onları tatmin edip, entelektüelite basamaklarını beşer onar atlattığını düşündürüyor olsa d gerçek okuyucu okumanın, okuduklarından çıkarımlar yapıp bilgi edinmenin ne kadar meşakkatli bir yol olduğunun farkındadır.