4/5 - 159 Kişi Yorum Yap
16,40 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Yaşamınızın kontrolü sizde değil! Öyle olduğunu düşünebilirsiniz, ama yanılıyorsunuz. Elbette ki kendi kararlarınızı kendiniz vermekte özgürsünüz. Bu kitabı kapatabilirsiniz. O sandalyede oturmaya devam edebilirsiniz. Ya da gözlerinizi oymak gibi çılgınca bir şey yapabilirsiniz. Ne isterseniz yapabilirsiniz. Ama sorun şurada: Ne isteyeceğinizi kontrol edemezsiniz. Her davranışınızı önceden belirleyen arzularınız ruhunuzun o kadar derinlerine işlemiştir ki, onlara dikkat bile etmezsiniz. Ve bu da sizi mükemmel bir köle yapar. Bu nedenle, hayatınızı yaşamaya devam edin. Ne isterseniz yapın. Sadece 'isteklerinizin' tümüyle sizin kontrolünüzde olmadığı gerçeği üzerine kafanızı çok fazla yormamaya çalışın.
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 640

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 409

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: April Yayıncılık

 

Puanlamalar

%61,9
%26,5
%8,4
%0,6
%2,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

23.09.2019

Bilinçsiz Ama Bilinçli Bir İnsan Doğası

Roman gayet dereden akarcasına kendini okutturuyor ve akıcı olduğunu söyleyebilirim. İnsanlığın bugün halen daha tam olarak cevaplayamadığı sorulara (bilinç nedir-nasıl çalışır? / beyin alakasız bilgileri nasıl birleştiriyor? vs.) genel kültür düzeyinde (çok fazla teknik detaya girmeden) yaklaşarak okuyucuya beyin jimnastiği yaptırıyor."Acı çekmek, yalnızca acıların bertaraf edilmesiyle sona erdirilebilir"

28.07.2019

empati

hayatımı değiştiren Ender kitaplardan biri mutlaka okunmali

08.04.2018

Muhteşem

Romanda çok fazla karakterin olması açıkçası okurken anlam karmaşası yaşamama neden oldu diyebilirim ama tüm parçaları birleştirince hepsinin birbiriyle bir bağlantısı olduğunu farkediyorsunuz. Nasıl anlatılır bilmem, sayfa sayısının fazlalığına bakmadan alın derim. Başlarda biraz sıkılabilirsiniz - ki ben de öyle oldu- ama kesinlikle devamını getirin. Adam Fawer romanlarının özelliği de bu sanırım. Başta bir şey anlamaz ve kafanız karışır,sıkılırsınız ama sonra akışına kapılır gidersiniz..

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız