6,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Erteleme bağımlılığı aslında hayatın gerçeklerinden kaçma alışkanlığıdır.İnsanlar, uzun vadeli başarılar yerine kendilerine anlık hazlar verecek şeylerin peşinden gitmeyi tercih ediyor.

Bizi engelleyen hiçbir şey yokken hedeflerimizin peşinden gitmiyoruz.İleride pişman olacağımızı bildiğimiz halde yapmamız gereken işi yapmıyoruz.Kendi kendimizin düşmanı oluyoruz.

Kişinin yapması gereken bir görevi yerine getirmediğinde hissedeceği ilk duygu vicdan azabıdır.Erteleme durumu bağımlılık haline geldiğinde; ruh halimiz,sağlığımız,ilişkilerimiz ciddi şekilde zarar görecektir.Bunların farkında olmak değişime olan inancımızı korumaya yardımcı olabilir.

Bu kitaptaki teknikler sayesinde erteleme bağımlılığından kurtulup, hedeflerinize ulaşmanız mümkün.Yine de bir şeyi bilmek ile o şeyi hayatınızda uygulamaya geçirmek farklı şeylerdir.Gerçek değişim bildiklerinizi uygulamaktan geçer.O nedenle bu kitapta anlattığım teknikleri düzenli olarak uygulamanız çok önemli.

Bu kitapta;

  • Alışkanlıklarını değiştirmeyi
  • Motivasyonunu yükseltmeyi
  • Erteleme bağımlılığından kurtulmayı
  • Hedeflerine ulaşmayı
  • Yapacağın işte durdurulamaz olmayı öğreneceksin.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız