4,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Dehşetin içinde E-Kitap Açıklaması

DEHŞETİN İÇİNDE

Korku romanı, niteliğindeki bu kitapta farklı olan tek şey; uydurmaca, kurgu kitaplardaki gibi gerçekle hiçbir bağlantısı olmayan bir konunun değil, tamamen gerçek, eski yıllarda yaşanmış bir olayın ele alınmasıdır. Korku romanı sevenlerin kesinlikle okuması gereken bu kitapta yaşanış gizemleri, esrarengiz olayları, tüm gerçekliği ile okuyup, korkuyu iliklerinizde bile hissedebileceksiniz.

Dyatlov geçidi vakası, olarak tarihe geçen bu olayda onlarca genç, gizemli bir şekilde ölü olarak bulundu. Peki, bu gençler neden öldü? Onları hangi güç canice katletti? Ölümlerini rus devleti neden gizlemeye çalışıyordu? İşte tüm gizemli soruların cevabını ve Dyatlov geçidi hakkında hiç bilinmeyen gerçekleri kitabımızda bulabilirsiniz.

Esrarengiz roman, olarak nitelendirilebilecek bu eser eminim ki tüylerinizi diken diken edecek, hepinize iyi okumalar dilerim. Ayrıca 18 yaşından küçüklerin ve hassas bireylerin bu kitabı okumasını kesinlikle önermiyorum, uyarılara uymaz, kitabı okursanız zor geceler geçirme ihitmaliniz yüksek olacak demektir.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.