73,29 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Dash Diyet - Metabolizmanızı Uyandırın, Hipertansiyonu Azaltın ve Tekrar Forma Girerek Kilo Verin. 21 Günlük Diyet Planı. E-Kitap Açıklaması

Dash diyetinin ne olduğunu, nasıl işlediğini ve günlük hayatınızda nasıl kendi yararınıza kullanabileceğinizi öğrenmek ister misiniz?
Bu kitapta, hangi gıdalara öncelik vereceğinizi, ciddi kesintilerden kaçınacağınızı ve tat ve lezzetten ödün vermeden sodyum içeriğini nasıl azaltacağınızı öğreneceksiniz.
Tariflerinizde düşük kalorili, yüksek su ve lif içeriğini koruyabilmeniz için hangi gıdaları eleyeceğinizi ve neleri daha fazla tüketeceğinizi öğreneceksiniz.
Bu rehberi okuyarak nasıl kilo vereceğinize, tansiyonunuzu nasıl düşüreceğinize ve nihayet sağlığınızı nasıl iyileştireceğinize dair tüm sırları öğreneceksiniz!
Dash Diyeti, hızlı düzeltmeler yerine bir beslenme yaşam tarzı değişikliği önerir. Özellikle meyve, az yağlı süt ürünleri, yağsız et, sebze ve tam tahıllar olmak üzere çok çeşitli besin açısından yoğun gıdaların tüketilmesini teşvik eder. Diyetin bir diğer önemli bileşeni de sodyum alımının azaltılmasıdır.
Kitapta 21 günlük ayrıntılı bir beslenme planı bulacaksınız, sadece bu plana uyun ve dash diyetinin sağlığınız üzerindeki tüm yararlı etkilerini hissedin.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.