0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
15,20 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

İster ateşli ve hızlı bir deneyim olsun, ister orgazmlarla dolu bir maraton... Çok az şey Aşkın ve Seksin yoğun tatmin duygusuna eşit olabilir.

En eski Çin kayıtlarında, bir erkek ile bir kadın arasındaki cinsel ilişki, evreni kontrol eden çok güçlü ve önemli bir kuvvet olarak algılanmıştı. Tao Te Ching'e göre, doğadaki seks enerjisi "Dünya'nın cennetlerin etrafında dönmesini sağlayan" güçtü. Birçok eski ve modern kültürde görülen cinsel baskıların aksine, Taocu bilgeler, kadınların cinsel açıdan tatmin olmalarını desteklemişlerdi. Genç erkeklere kendi tatminlerini sağlama yöntemleri gösterilirken, Yin ve Yang enerjilerinin dengesi için eşlerini de tatmin etmeleri gerektiği öğretilmekteydi. Çin Astrolojisi bu eğitimin çok önemli bir parçasıydı.

Bir Çin astroloji sembolü, olumlu ve olumsuz cinsel özelliklerin dengeli bir karışımından meydana gelir. Örneğin, Yılanın efsanevi cinsel avcılığı ve nefessiz bırakan erotizmi aynı zamanda çapkınlık şeklinde de yorumlanabilir. Domuzun aşırı şehveti de aynı şekilde fetişizm ya da kaba davranışlara dönüşebilir…

İşte bu kitap, hem ruhsal hem de fiziksel tatmin için, Doğu'nun kadim bilgilerini ve yöntemlerini biraraya getiren eşsiz bir kaynaktır.

"Partnerinizle ilişkiniz kalıcı olma potansiyeli taşıyor mu?, İlişkinizdeki elementler birbirleriyle uyumlu mu? Çin astrolojisine göre partnerinizle nasıl bir ilişki mümkün? İlişkilerinizde bazen neden aynı döngüleri yaşarsınız? Olağanüstü bir seks için zihninizi nasıl hazırlamalısınız? Şehvet uyandırıcı romantik bir ortam için ne hazırlıklar yapmalısınız? Taocu geleneklere göre partnerinizle saf seks enerjilerinizi nasıl artırabilirsiniz? "Bin aşk teması" için Taocu pozisyonlar ve yöntemler nelerdir?" Bunlar, kitapta cevaplarını bulacağınız sorulardan bazıları.

Şimdi, Aşk ve Seksin yıldızlara yazılı olduğu, yeni bir Dünya'nın kapısından içeri girmeye hazır mısınız!
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2014

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 217

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: GüzelDünya

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız