58,39 TL
64,85 TL %10
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Książka, która od lat jest niekwestionowanym liderem wśród podręczników chorób wewnętrznych na zachodzie, nareszcie doczekała się polskiego wydania! Bezcenne źródło najnowszych informacji podanych w najbardziej przystępny i łatwy do przyswojenia sposób od pierwszej edycji służy kolejnym pokoleniom studentów i lekarzy.  Przedstawiana książka odróżnia się od większości podręczników interny starannie przemyślanym układem tekstu i rycin, stanowiących kluczowe elementy każdego rozdziału. Jeśli dodamy do tego aktualną, opartą na faktach wiedzę medyczną, to powstanie podręcznik, na jaki od lat czekali polscy studenci. - Złożone i trudne kwestie kliniczne przedstawione są w sposób jasny i przystępny, ale wystarczająco fachowy i szczegółowy, aby zapewnić prawidłowe zrozumienie materiału.
- Podstawy badania klinicznego omawiane są na początku każdego rozdziału opisującego kolejny układ narządów.
- Rozdziały oznaczone są za pomocą kolorów, by ułatwić szybkie dotarcie do poszukiwanych informacji.
- Olbrzymia liczba tabel, wykresów, schematów, zdjęć, radiogramów, obrazów uzyskanych techniką MR uzupełnia każdy rozdział.
- Pytania testowe i ponad 150 ramek podsumowujących treść umożliwiają szybkie przypomnienie materiału przed egzaminem.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız