12,34 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Cennetin Son Yolcusu E-Kitap Açıklaması

İnsan, kendisine emanet olarak verilen hayatı, okumak, anlamak, yorumlamak ve nihayetinde bunların bir neticesi olarak da yaşamaktadır. Allah’ın yaratmış olduğu her varlık, kendi çerçevesinde bir âlem, okunması gereken bir kitaptır… Okumasını bilene insan, hayvan, çiçek, dağ veya bulut birer kitaptır. Bazen de bir bakış, bir davranış, bir söz, bir ibadet, bir ses, bir kelime hatta bir koku kitapların anlatamayacağı şeyi anlatabilir.
Bütün bunlar sadece insana yani yeryüzüne “halife” olarak gönderilen bizlere ihsan edilen özelliklerdir. Dünya hayatı boyunca yerinde ve usulüne uygun olarak ifa edilecek bu vazifelerin sonucunda insan “cennet ehli” olma imkânını büyük ölçüde yakalar.
Elinizdeki kitap, bu kaygılarla kaleme alınmış denemelerden oluşuyor. Birkaç tanesi daha önce Sızıntı ve Çağlayan dergilerinde yayınlanmış olan yazılarda kimi zaman bilgi sahibi olacak, kimi zaman imanınız artacak, kimi zaman edebi duygularınız şahlanacak, kimi zaman da tefekkür vadilerinde yol alacaksınız…

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.