4,5/5 - 1 Kişi Yorum Yap
4,75 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

"Çağlayanları bir kitap tanıtma yazısının bilinen ölçülerine göre inceleyip, değerlendiremem; elimden gelmez. Sırf aklının sağlamlığına güvenip yazanın noksanını bulmak güç değildir, yalnız öğrendiğini satanın yanlışını yakalamak daha da kolaydır. Ama, aşk ile coşan bir Çağlayanın sürükleyici gücüne karşı kim durabilir! Müftüoğlu Ahmet Hikmet, sanki bir kitap yazmamış da sayfalarının arasına yüreğini yerleştirmiş. Hâlâ diri bir yürek, hâlâ büyük bir yürek! Öyle bir yürek ki, katıksız bir imanın beslediği ölümsüz ve kocaman bir sevgi ile çarptığını hâlâ duyabilirsiniz; azıcık bir kabiliyetiniz kalmışsa, ıstırabı ile hâlâ tutuşabilirsiniz. Böyle bir kitap için ne yazılır, hele bencileyin bir garip ne yazabilir... Hiç!..Sadece okunmasını isterim."
Galip Erdem

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 141

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 102

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ötüken Neşriyat

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

24.12.2007

Çağlayın

Gerçekten çok güzel bir kitap. Türklüğün değerini ve Türkçeye verilen önemin artırılması gerektiğini çok güzel açıklamış. Kimi zaman efsanevi kimi zaman yalın bir gerçeklik hakim kitaba. Kesinlikle okuyun.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız