10,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Cadılık Yeri: Ölümcül Bir Folyo (Meraklı Bir Kitapçı Rahat Gizem—Kitap 1) E-Kitap Açıklaması

"Mükemmel romantizm ya da kumsal okuması, bir farkla: coşkusu ve güzel betimlemeleri, yalnızca gelişen aşkın değil, aynı zamanda gelişen ruhların karmaşıklığına da beklenmedik bir ilgi gösteriyor. Romantik okumalarından daha karmaşık bir dokunuş arayan romantizm okuyucuları için harika bir öneri.”

--Midwest Kitap İncelemesi (Şimdilik ve Sonsuza Kadar)

THE WITCHING PLACE: A FATAL FOLIO, çok satan yazar Sophie Love'ın, 200'ün üzerinde beş yıldızlı incelemeyle 1 numaralı En Çok Satanlar'dan biri olan The Inn at Sunset Harbour serisinin yazarı, büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin ilk romanıdır.

29 yaşındaki Alexis Blair, kitap yayıncılığı işinden kovulup aynı gün erkek arkadaşından ayrıldığında, hayatın onu yeni bir başlangıç yapmaya teşvik edip etmediğini merak eder. Bu, Boston'dan ayrılmak ve bir saat uzaklıktaki küçük bir sahil kasabasında tuhaf bir kitapçıda bir işi kabul etmek anlamına gelse bile, hayatı boyunca kendine ait bir kitapçı açma hayalinin peşinden gitme zamanının geldiğine karar verir.

Ancak Alexis'in kısa süre sonra öğrendiği tuhaf dükkân, nadir bulunan, gizli bir kitapçıdan daha fazlasıdır. Dükkanın eksantrik sahibiyle birlikte gizli arka odasında ve küçük kasabanın kendisinde garip bir şeyler oluyor.

Ve bir ceset göründüğünde, Alexis çok sevdiği yeni keşfedilen kedisiyle birlikte kendini her şeyin tam ortasında bulabilir.

Sayfaları çeviren şirin, doğaüstü, gizem, sırlar ve aşkla dolu - ve dükkânı kadar tuhaf ve sevimli küçük bir kasabayı merkez alan - MERAKLI BİR KİTAPÇI, sayfaları çevirdikçe sizi kendinize aşık edecek ve yüksek sesle gülmenizi sağlayacak. gece geç saatlere kadar.

"Romantizm var ama aşırı dozda değil. Çok eğlenceli olmayı vaat eden bir serinin bu muhteşem başlangıcı için yazara teşekkürler.”

--Kitaplar ve Filmler İncelemeleri (Şimdilik ve Sonsuza Kadar)

Serinin 2. ve 3. kitapları—El Yazması Tarafından Cinayet ve TEHLİKELİ BİR SAYFA— şimdi de mevcut!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.