29,23 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bu Gece Biri Canımı Kurtardı - Bir Adalet Güvenlik Hikayesi E-Kitap Açıklaması

Cayır cayır alevlerle karşı karşıya kalan üniformalı bir güvenlik görevlisi beş yaşındaki bir çocuk ile kendi canı arasında bir seçim yapmak zorunda.

Onlar ”ameleler” diye anılıyorlar - onlar Adalet Güvenlik'in üniformalı personeli. Şirketin sivil giyimli personelininki gibi rahat, adlı sanlı görevleri yok onların - onlar hep arka planda kalan ve her gün bankalarda, ofis binalarında ve dükkanlarda müşteriler ve çalışanlar için güvenli bir ortam sağlayan insanlar. Gus Brazzle işte bu amelelerden biri. Şu anki görevi ise ikinci el kitap, müzik ve film satan bir dükkanın güvenliğini sağlamak. Gus şirkette çalışanlarla çok yakın ve onları ailesinden sayıyor. Hatta şirkette çalışanlardan birinin beş yaşındaki kızı ona ”Şeker Ayı” diye hitap ediyor. Fakat asabı bozuk bir müşteri dükkan sahiplerinden öç almaya karar verince işler tehlikeli bir hâl alıyor. Gus bir seçim yapmak zorunda... ama bunu vaktinde başarabilecek mi? Adını Elton John'un klasik ”Someone Saved My Life Tonight!” şarkısından alan bu kısa hikayeyi okuyun ve görün.

PUBLISHER: TEKTIME

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.