38,97 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Biz İnsan Melekleriz E-Kitap Açıklaması

Ego ile yaşıyorsak, İnsanız. Birliğin Varlığın Farkındalığı ile yaşıyorsak, Melek İnsanlarız
“Biz İnsan Melekleriz” kitabı dünyadaki İnsan meleklerin topluluğa ilham kaynağı olmuştur ve okuyucular tarafından spontane olarak tam 13 dile çevrilmiş. Bu Melek İnsanlar kimlerdir ve bu kitap onları neden bu kadar ilham vermekte (olmakta)
Melek İnsanlar bir dağın tepesinden başkalarına kendi gerçeği yaymakla meşgul olan gurular değillerdir. Melek İnsanlar sıra dışı bir duyarlılıkla hünerli insanlar ve onların amacı Sevgi adına insanları birleştirebilmek için köprü oluşturmaktır. Lakin Bu ego odaklı dünyasında bir melek insan olmak hiç de kolay değildir. Hayatımızı ve İlişkilerimize Sevgi getirmek ne kadar zor olabilir ki?
Bir gece feneri gibi geldi: Biz İnsan Melekleriz. Bu kitap sadece egoyu nasıl aşılabilir tüyolarından ibaret değil. Birçok 'uyuyan melek' bu kitabi okuduktan sonra hayatlarında birçok değişiklik yaşamışlardır ve çevrelerinde bu olumlu yönde etkilemişlerdir. Özgün yazı stili ile bu kitap hem derin hem de özlüdür. 'Biz Melek İnsanlarız' kitabi canlandırıcı tarzı ile size egodan kurtulma ve Melek İnsan olma yolculuğunuzda adım adım rehberlik edecektir. Bu hem çevrenize hem de size spirituel ve pratik olarak ilişkilerinizi düzeltmekte ve sizi daha iyi bir insan yapmakta yardımcı olacaktır. Ayni zamanda sizin sayenizde hayatınızda acı çeken insanlara yardımcı olacaktır. Bu kitap iki bölümden oluşmaktadır; 'Egoyu aşmak için 7 anahtar' ve 'Kalp ile Birlik hizmetinde yaşamak için 7 anahtar'. Bu bölümler size melek insanların ilahi doğaları sayesinde sevgi ile birlik yolunda hizmetin adına şefkatli elciler olmayı hatırlatacaktır.

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.