17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bir Ziyarette Sinirli (Lacey Doyle Rahat Gizem – Kitap 4) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

VEXED ON A ZİYARET (A LACEY DOYLE COSY MYSTERY—KİTAP 4), Fiona Grace'in büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin dördüncü kitabı.

39 yaşında ve yeni boşanmış Lacey Doyle, köklü bir değişiklik yaptı: New York şehrinin hızlı yaşamından uzaklaştı ve şirin İngiliz sahil kasabası Wilfordshire'a yerleşti.

Yaz geldi ve Lacey, şef erkek arkadaşı onu uzun bir hafta sonu gezisi, sevgili köpeğiyle birlikte İngiliz kırsalının komşu sahil kasabalarına romantik bir kaçamak ve antikacılığa gitme fırsatı için bir teklifle şaşırttığında çok sevinir.

Ancak ailesi New York'tan sürpriz bir ziyarete geldiğinde ve onlar da gelmek istediklerinde Lacey daha da şaşırır!

Daha da kötüsü, komşu bir kasabada bulunan Lacey kendini bir cinayet mahallinin ortasında bulur. Ve bir kez daha, itibarı tehlikedeyken, sorunu çözebilecek tek kişi o olabilir.

Serinin 5. Kitabı çok yakında sizlerle!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.