21,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bir Sahtekarlıkla Çerçevelenmiş (Lacey Doyle Rahat Gizem – Kitap 8) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

BİR SAHTELİKLE ÇERÇEVELENDİRİLMİŞ BİR LACEY DOYLE COSY MYSTERY—KİTAP 8, 100'den fazla beş yıldızlı incelemeyle 1 Numaralı En Çok Satanlar arasında yer alan MURDER IN THE MURDER IN THE MANOR (1. Kitap) ile başlayan büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin sekizinci kitabıdır. ücretsiz bir indirme!

39 yaşında ve yeni boşanmış Lacey Doyle, köklü bir değişiklik yaptı: New York şehrinin hızlı yaşamından uzaklaştı ve şirin İngiliz sahil kasabası Wilfordshire'a yerleşti.

Kasım geldi, berrak hava, çiftlikler ve Güz tatillerinin vaadini getirdi ve Lacey nadir ve paha biçilmez bir mektubu açık artırmaya çıkarmaktan heyecan duyuyor. Ancak hevesli bir alıcıya sattıktan sonra, mektubun gerçek olamayacak kadar iyi olduğu ortaya çıktı - sahteydi ve alıcı parasını geri istiyor.

Ama ona satan kişi şimdi öldü.

Sahtecilik ve cinayet bağlantılı olabilir mi?

Lacey, çok sevdiği köpeğiyle birlikte suçu çözmeli ve kendisi de dahil olmadan ve işi elinden alınmadan önce sahteciliğin kaynağını ortaya çıkarmalıdır.

  1. Kitap—Bir Manastırda Felaket—ayrıca mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.