17,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bir Öpücükle Öldürüldü (Lacey Doyle Rahat Gizem – Kitap 5) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

KILLED WITH A KISS (A LACEY DOYLE COSY MYSTERY—KİTAP 5), 100'den fazla beş yıldızlı incelemeyle 1 numaralı En Çok Satanlar arasında yer alan MURDER IN THE MURDER IN THE MANOR (1. Kitap) ile başlayan büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin beşinci kitabıdır. ücretsiz bir indirme!

39 yaşında ve yeni boşanmış Lacey Doyle, köklü bir değişiklik yaptı: New York şehrinin hızlı yaşamından uzaklaştı ve şirin İngiliz sahil kasabası Wilfordshire'a yerleşti.

İngiliz kırsalında romantik bir günübirlik gezide, Lacey bir antika pazarında şansını yaver gider ve tesadüfen inanılmaz bir şey bulur. Onu bir sonraki müzayedesinin en önemli parçası yaptığı için büyük umutları var.

Ancak yaz sona ererken, iki yüksek bahisçi kasabaya gelir ve egoları cüzdanları kadar büyük olan antikanın üzerine eğilir. İçlerinden biri kazandığında ancak müzayedeyi teknik bir nedenle kaybettiğinde, kaos ortaya çıkar. Daha da kötüleştiren tek şey, birinin ölmesi.

Lacey kendini, işini ve itibarını kurtarmak ve sevgili köpeğinin de yardımıyla gizemli ölümü çözmek için hayatının mücadelesinde bulur.

  1. Kitap—BİR RESİM TARAFINDAN YARALANDI—ayrıca mevcut!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.