32,19 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Yıllar Önce oturduğumuz semtte bir kızla tanışmıştım. İlk görüşte ondan delicesine etkilenmiştim. Ortak arkadaşlarımızın bulunduğu bir ortamda kader bizi bir araya getirmişti. Bana tanrının bir armağanı diye düşünüyordum. Günler geçti ve o bir türlü aklımdan çıkmadı. Birkaç kere daha bir araya geldik fakat ben onu etkilemek adına hiçbir adım atamadım. Hatta kızla doğru düzgün konuşamadım bile… Çünkü cesaretim yoktu. Evet korkuyordum. Her karşılaştığımızda bu sefer kızla sohbeti ilerleteceğim diyordum. Fakat yapamıyordum. Aylar geçti ve ben içimdeki cesaretsizliğin esiri oldum. Kızla ne konuşabildim ne de ona açılabildim. En sonunda zor da olsa onu unutmayı seçtim. Ve savaş alanından mağlup ayrıldım. Evet ben bir KAYBEDENDİM.

Ben yıllar önce kadınları etkileme konusunda yetersiz olduğumu kabul ettim. Çekici bir erkek olma yolunda kendimi geliştirmeye başladım. Okuduğum yüzlerce kitap, tanıştığım binlerce kadın ve edindiğim paha biçilemez tecrübeler sayesinde birkaç yıl içinde kadınları kolayca baştan çıkarabilen bir erkek oldum. Her geçen gün kendimi bir adım daha ileriye taşımaya çalıştım. Sürekli okudum, araştırdım ve uyguladım.

En önemlisi yaşadığım bir sürü başarısızlığa rağmen hiçbir zaman yılmadım. Hoşlandığım kadınları etkilemeye çalışırken rezil olduğum zamanlar oldu. Fakat bu beni çıktığım zorlu yolculukta ilerlemekten vazgeçiremedi. Reddedildiğim zamanlar oldu. Bunlar da beni yolumdan döndüremedi. Cesaretimi topladım ve tekrar başarılı olmak için hamle yaptım. Yine başarısız oldum. Tekrar ayağa kalktım, tekrar denedim. Yaşadığım tüm başarısızlıklara rağmen sonunda başardım. Artık bir KAZANANDIM.

Aşağıdaki durumlar tanıdık geliyor mu?

-Hayatın içinde kadınlarla kurduğun iletişimlerde büyük sıkıntılar yaşıyorsun.

-Kendini kadınların beğeneceği bir erkek olarak görmüyorsun

-Yeni bir kadınla tanışacağın zaman içinde büyük bir heyecan duygusu uyanıyor. Bu da senin beğendiğin kadınlara yaklaşmanı engelliyor.

-Yolda yürürken bazı kadınlardan çok etkileniyorsun. Fakat onlarla tanışacak cesareti kendinde bulamıyorsun. Çünkü nasıl tanışacağını, tanışırken neler söyleyeceğini bilmiyorsun.

-Kadınları etkilemeyi bilmediğin için hayatında büyük bir boşluk olduğunu hissediyorsun.

-Kadınlar, tanışmak istediğinde seni reddediyor.

-Kızların yanağından masumca öpmeye hatta elini tutmaya bile çekiniyorsun.

-Kısacası hayatında kadınlar açısından büyük bir sıkıntı var. Bu problemlerden bazılarını senin de yaşadığına eminim. Kadınlarla kurduğun ilişkilerde başarılı olmanın yollarını hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsun, değil mi? Hangimiz bunu istemeyiz?

Merak etme doğru yerdesin. Bu kitapta erkeklerin yüzde doksanının bilmediği şeyleri anlatacağım sana. Hazırsan başlayalım...

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.