21,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Bir Büyü Tarafından Susturuldu (Lacey Doyle Rahat Gizem – Kitap 7) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

BİR BÜYÜ TARAFINDAN SESSİZLENMİŞ (Bir Dantelli Doyle Rahat Gizem—KİTAP 7), 100'den fazla beş yıldızlı incelemeyle 1 numaralı En Çok Satan Malikanede Cinayet (1. Kitap) ile başlayan büyüleyici, yeni ve samimi bir gizem serisinin yedinci kitabıdır ve ücretsiz bir indirme!

39 yaşında ve yeni boşanmış Lacey Doyle, köklü bir değişiklik yaptı: New York şehrinin hızlı yaşamından uzaklaştı ve şirin İngiliz sahil kasabası Wilfordshire'a yerleşti.

Cadılar Bayramı hızla yaklaşırken Lacey, yaklaşmakta olan ürkütücü müzayede için mükemmel olan nadir, eski bir kitap verildiğinde şansı yaver gider. Ancak kitap bir alıcıya satıldıktan sonra, o kitabı teslim edemeden gizemli kitap ortadan kaybolur. Daha da garip, aynı derecede gizemli satıcı ortadan kayboldu - tıpkı bir cesedin ölü olarak ortaya çıkması gibi.

İtibarı tehlikede olan Lacey, işini kurtarmak ve adını temize çıkarmak için ve sevgili köpeğinin de yardımıyla gizemli ortadan kaybolmayı çözmek için kendini hayatının mücadelesinde bulur.

BİR SAHTELİKLE ÇERÇEVELENDİRİLMİŞ (8. Kitap) ve BİR MANZARADAKİ FELAKET (9. Kitap) da mevcuttur!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.