26,95 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Nick adında bir demir yolu işçisi manevra sahasında çalışıyor, çok iyi bir insan ama ne yazık ki biraz kötümser bir yanı var. Yani olaylara hep kötü yanından bakan biri.

Bir yaz günü soğutucu vagonun içine giren Nick yanlışlıkla kendini içeriden kilitliyor.

Nick kilitli kaldığı soğutucu vagonun içinde eğer buradan çıkmayı başaramazsam donarak öleceğim diye panik ve korkuyla kapıyı yumruklamaya başlıyor. O gün tüm işçiler ustabaşının doğum günü sebebiyle erken ayrıldıkları ve sahada kimse olmadığı için dolayısıyla sesini kimseye duyuramıyor.

Titremeye başlıyor yerde kıvrılıyor. Bulduğu bir kağıda karısı ve çocuklarına "Bunlar benim son sözlerim olabilir. Şu an yavaş yavaş donduğumu hissediyorum" diye bir not yazıyor

Ve ertesi gün diğer işçiler dondurucunun kapısını açtıklarında Nick'in donmuş bedeni ile karşılaşıyorlar.

Gerçekten üzücü bir hikaye...

Fakat bu hikayenin şaşırtıcı kısmı, burada olağanüstü olan şey, o gece dondurucunun çalışmıyor olması... Gayet sıcak bir yaz akşamı ve donmasına ihtimal yok.

Ne yazık ki, Nickin korkusu kendini gerçekleştiren bir kehanete dönüşüyor.

Kişisel gelişimde Zihnin gücüne örnek olarak verilen en fazla anlatılan hikayelerden birisidir.

Zihnimizin ne kadar güçlü olduğunu ve bize inandığımız her şeyde neler yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz. Bedeninizin her bir hücresi konuştuğunuz - dahası düşündüğünüz her şeye karşılık veriyor.

Gerçek bir inanç durumunda insanı şaşkınlığa düşüren buna benzer olaylar çok olmakta... Hasta bir insana şekerleri ilaç diye verdiğinizde ona inanıp iyileşmesi gibi... Ameliyat edilmediği halde bayıldığında Ameliyat olduğunu sanan bir insanın iyileşmesi gibi.

Bir düşünün, eğer düşüncelerinizle geceleri uykularınızı kaçırıyorsanız, düz mantık bunun tersi de mümkündür, yani düşüncelerinizle uykunuzu getirip rahat bir uyku çekebilirsinizde!

Peki bu kitap sana ne mi vaat ediyor;

-Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ruh hali

-Hayalini kurduğun aşk için izlemen gereken yol haritası

-Hayalini kurduğun iş ve kariyer için atman gereken adımlar

-Kaliteli bir hayat

KISACA HAYAL ETTİĞİN SEN OLMAK İÇİN YAPMAN GEREKEN HER ŞEY!

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız