E-Kitap
Başlarım Şimdi Anneliğe
12,50 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Başlarım Şimdi Anneliğe E-Kitap Açıklaması

Bu kitap yenidoğan bebekler ayaklanıp da ortalığı birbirine katana kadar geçen süreçte anneleri rahatlatacak tavsiye ve bilgiler içerir. Hiçbiri doktor tavsiyesi yerine geçmez, zaten doktorlar da genelde böyle şeyler söylemez.
Ş. Ç.

Bu kitapta yazanlar Tuna, Mete ve Name'yle birlikte öğrendiklerimdir. Sütüm gelmeyip de kendimi çaresiz hissettiğimde, bebek sesine uyanıp da nasıl susturacağını bilemediğim gecelerde, o gecelerin uykusuz sabahlarında, doğum kilolarım dolayısıyla kendimi çok çirkin hissettiğim anlarda, bakıcı ararken, kreş bakarken, ek gıda sürecinde, hastalıklarında, hastane odalarında, çocuk büyütürken neyi, ne zaman, nasıl yapmam gerektiğini bilmediğim zamanlarda hep bana anlayışla gülümseyip "geçer" diyecek bir el hissetmek istedim sırtımda. Sen de bu kitabı, böyle anlarda ihtiyacın olacak o el olarak algıla…

Bizden bir iki nesil önceki o annelerle bizi kıyaslamaktan kendimi alamıyorum. Çoğu zaman kendi çocukluğumla modern dünya arasında sıkışıp kaldığım anlar oldu. Sonra en doğrusunun içimden ne geliyorsa, en doğru gördüğüm neyse o olacağına kanaat getirdim. Hâlâ çocuklarla ilgili bir sorunla karşılaştığımda uzmanlar ne diyor bir ona bakıyorum, babaannem-anneannem ne diyor bir de onlara danışıyorum, sonra bir de kalbime soruyorum, sen ne dersin diye.

Öyle demeyin, annelerin kalbi konuşur. Benimki konuşuyor ve şimdi şunları söyledi: Söyle o yeni annelere, sakin olsunlar ve tadını kaçırmasınlar. Çocuk yapmanın da bakmanın da...
Şermin Çarkacı - Kitabın Yazarı

Yazarın yaklaşımını çok sevdim, anlatış tarzını da. Örnekler güzel. Keşke ben de böyle bir kitapla karşılaşsaydım anne olmadan önce ya da olduktan hemen sonra... Bence anne olmayı düşünenlere hediye edilecek çok hoş bir kitap.
Ayşe Butcher - İngilizce Öğretmeni / Kıdemli Anne

Çok beğendim, eğlendim. Doğum öncesi okusaydım bilgilendirici de olurdu. Alanında parlak ve farklı bir kitap olmuş. Bu kitabı yeni annelere hediye edip onların da benim gibi güldüklerini görmek isterim.
Nilay Dalyan - Şehir Plancısı / Yeni Anne
(Tanıtım Bülteninden)

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 160

Baskı Yılı: 2015

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 139

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.01.2020

Çocuğu uyutun kahvenizi alın okuyun :))

Şermin Hanım’ın kitapları hep özel ama bu kitap yeni anne olmuş kadınlara bi dost eli gibi , bak benimde başımdan geçti dert etme diyor adeta. Çok güzel bir kitap,  bi oturuşta okuyabilirsiniz..

02.12.2019

Samimi ve sıcak

Yazar samimi ve içten bir üslûpla kaleme aldığı kitapta, özellikle ilk kez anne olacaklara çok fayda sağlayacak hap bilgiler vermiş. Onun o sıcak anlatımı kitabın okunurluğunu artırmıştır. Kendi hayatından örneklerle iyi bir mihmamdar olan yazarın kalemine sağlık

29.11.2019

Gülümseten ferahlatan mutlu eden bi kitap

Hiç bitmese dediklerimden eğlenceli içten keyifli samimi...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.