4/5 - 20 Kişi Yorum Yap
12,00 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Bu kitap, çocuğunun başarılı olması için, “Çok çalış oğlum/kızım,” demenin ya da tüm maddi olanaklarını seferber etmenin ötesinde bir şeyler yapmak isteyen anababalara yol göstermek amacıyla yazıldı.

Her anababa, okul başarısı için çocuğuna yardımcı olmak ister. Ama öğrenme sürecinin bilimsel temellerini kavramadan atılacak her adım, iyi niyetli de olsa, çocuğu engelleyebilir.

Başarıya Götüren Aile, sınav döneminde çocuklarına destek olmak için doğru ve etkili yöntemler arayan tüm anababalara kılavuzluk edecek.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 142

Baskı Yılı: 2016

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 110

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Puanlamalar

%45
%30
%20
%0
%5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.06.2020

Öneri

Kesinlikle her anne babanın okuması gereken bir kitap.

20.04.2020

Favorim

Harika bir kitap bir ailenin mutlaka alması ve okuması taraftarıyım . İy bir ebeveyn olmak için kitabın her satırı önemle okunmalı.

16.04.2019

başarı-başarısızlık

Kitabı her ebeveynin okuması gerekir.Çocuk yetiştirme tarzımızdaki yanlışlıkları görme fırsatı sunmaktadır.Şimdiye kadar doğru bildiklerimin birçoğu meğerse yanlışmış.Her şeyin başarı olmadığı çocuklarımızı yarıştıran bir sisteme takılıp kalmamamız gerektiğini öğrenmiş olduk.Ebeveynler için ışık olacak eğitici bir eserdir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.