161,25 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

BAHÇENİN KORUYUCULARI E-Kitap Açıklaması

BAHÇE BİZİZ.

BAHÇIVANLAR DA DÜNYA DIŞI VARLIKLAR.

Dünya’da yaşamın başlangıcı hipnoz yöntemiyle günışığına çıkarılırken, antik astronot teorisi de sadece bir teori olmaktan çıkıp bir gerçeğe dönüşüyor.

Regresyon yöntemiyle geçmiş yaşamlarını keşfetmek isteyen genç bir adam, bu yaşamının Dünya’daki ilk yaşamı olduğunu öğreniyor. Dünya’dan önce başka gezegenlerde ve başka boyutlarda varolduğunu keşfediyor. Bu eşsiz vaka üzerine yürütülen araştırmalar ilerledikçe, genç adamın dünya dışı varlıklarla bağlantısının sadece geçmiş yaşamlarla sınırlı kalmadığı da ortaya çıkıyor. Uzaylılar ve UFO’larla etkileşiminin bu yaşamı boyunca da devam ettiği ancak bu deneyimlerin bilinçaltı tarafından gizlendiği anlaşılıyor. Dünya’daki yaşamına gelmeden önce “deneyi gerçekleştiren” olmak yerine “denek” olmayı kabul ettiğini öğreniyor.

Bu ilginç vaka insanlarla UFO’lar arasındaki bağlantının içyüzünü gözler önüne serdiği kadar, yaratıcılarımızın bahçeleriyle ilgili umutlarını ve beklentilerini de ortaya koyuyor.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.