30,31 TL
33,62 TL %10
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Ürün Açıklaması

Haziran sayısında, yeniden sizlerle buluşurken, dergimizin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için yaptığımız çalışmaların sonuçlanması ile, bu sayıda yaşadığımız heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

Aydın İnsan ve Toplum dergisi, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Kütüphane’nin veri tabanı hizmeti olan Türkiye Makaleler Bibliyografyası ve TÜBİTAK ULAKBİM bünyesindeki, Türkiye’de yayımlanan akademik dergileri elektronik ortamda araştırmacılarla buluşturan DergiPark uygulamasında, sisteme tanımlanmış olup arşiv aktarım süreçleri devam etmektedir.

Gerek yazarlarımızın akademik yayınlarındaki beklenti düzeyini karşılamak, gerekse okurlarımıza nitelikli makaleler sunmak adına kalitemizi daha da yükseltecek olan bu süreçte yayın desteğiniz bize güç verecektir.

About the publisher (IAU International)

Istanbul Aydin University (IAU) has been providing flexible and relevant education to students, giving them both knowledge and opportunities. IAU is one of the best Turkish Universities that improves lives by producing leaders to society need, has programs suitable for and relevant to all life stages.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız