17,50 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Anitta'nın Laneti E-Kitap Açıklaması

Anadolu´da bizden önce yaşayıp da büyük bir imparatorluk kurmuş olan Hititler hakkında bilgimiz ne yazık ki çok değil... Örneğin Kadeş Savaşı Hititlerin üstünlüğüyle sonuçlandığı halde, dünya çoğunlukla bunu bir Mısır zaferi olarak biliyor. Aynı toprakları üç bin yıl arayla paylaştığımız Hititlerin de tıpkı bizim gibi kendilerini anlatamadıkları bir gerçek... Mahfi Eğilmez, Anitta´nın Laneti’nde, MÖ 1800 ile 1200 yılları arasındaki Hitit kralları, kraliçeleri, prens ve prenseslerinin yaşadıkları çeşitli gerçek olayları, entrikaları, savaş ve barışları öyküleştirerek, okunması kolay ve zevkli bir Hitit tarihi sunuyor.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2006

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 138

Baskı Yılı: 2006

Dili: Türkçe
Yayınevi: Remzi Kitabevi

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

25.07.2019

Hoş bir kitap.

Kitap gerçekten güzel, okurken kendimi o devirde hissettim. Olay kurgusu anlaşılır. Yayınevinin bastığı kitapları redaktasyon açısından beğeniyorum. Yazım ve noktalamaya gayet özen gösteriliyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.