E-Kitap
Alice Harikalar Diyarında
17,33 TL

Elektronik kitap ürününüzü Kobo cihazlarından veya Kobo uygulamasından okuyabilirsiniz. Fiziki teslimat olmayacaktır.

Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
Satın aldığım E-Kitaplarımı iade edebilir miyim?
E-Kitap iadesi olmayan bir dijital üründür. Ancak ürünün ayıplı olması halinde (içerik problemleri, teknik sorunlar vb) cayma hakkı kullanılabilir.

Alice Harikalar Diyarında E-Kitap Açıklaması

Ablasıyla beraber çimenlerin üzerinde bomboş oturup durmaktan canı sıkılmaya başlayan Alis’in yapacak hiçbir işi bulunmuyordu. Ablasının okuduğu kitaba bir iki kere şöyle bir baktı. Fakat bu kitapta hiçbir resim ve konuşma yoktu. Alis içinden “Resim ve konuşma bulunmayan bir kitap nasıl olur?” diye düşündü.
Günün öğlen sıcağı onu miskin ve tembel bir hale sokmuştu. “Papatya çelengi yapmanın sevinci yerinden kalkmaya değer mi?” ve “Acaba papatya toplasam mı?” diye kendi kendine sormaktaydı. O sırada önünden kırmızı gözlü beyaz bir tavşanın geçtiğini hayretle fark etti.
Ortalıkta şaşılacak bir durum yoktu. Tavşanın kendi kendine mırıldanarak şöyle söylediğini duyduğu zaman da fazla şaşkınlık göstermedi:
“Aman Allah’ım geç kalıyorum.”

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.