21,99 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

Acrimony için Yaşlı (Bir Toskana Üzüm Bağı Rahat Gizemi—Kitap 6) E-Kitap Açıklaması

"Çok eğlenceli. Bu kitabı, çok iyi yazılmış bir gizemi, bazı çarpıtmalar ve zekice kurgulanmış bir kurguyu takdir eden tüm okuyucuların kalıcı kütüphanesine şiddetle tavsiye ediyorum. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Soğuk bir hafta sonu geçirmek için mükemmel bir yol!"

--Kitaplar ve Film İncelemeleri, Roberto Mattos (Malikanede Cinayetle ilgili)

AGED FOR ACRIMONY (A TUSCAN VINEYARD COSY MYSTERY), 100'den fazla beş- yıldız incelemeleri—ve ücretsiz indirme!

34 yaşındaki Olivia Glass, Chicago'da güçlü bir yönetici olarak hayatına sırtını döner ve yeni, daha basit bir hayata başlamaya ve kendi bağını büyütmeye kararlı olarak Toskana'ya taşınır.

Bahar geldi ve Olivia sonunda kendi ürettiği şarabı büyük bir şarap festivalinde tanıtacağı için fazlasıyla heyecanlı. Festival, Toskana'nın her yerinden insanları çekiyor ve Olivia, şarabının son şişesi için kavga eden bir müşteri ölene kadar bunun onun için büyük bir mola olup olmayacağını merak ediyor.

Her şeyin ortasında kalan Olivia adını temize çıkarabilir mi?

Eğlenceli, seyahat, yemek, şarap, dönüşler, romantizm ve onun yeni bulduğu hayvan arkadaşı ile dolu - ve Olivia'nın çözmesi gereken şaşırtıcı bir küçük kasaba cinayetini merkez alan - TUSCAN VINEYARD sizi güldürecek tartışılmaz bir gizem dizisidir. gece geç saatlere kadar.

Serinin 7. Kitabı da mevcut!

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.