34,66 TL
Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?

100 KODLA KENDİ WEB SİTENİ YAP E-Kitap Açıklaması

İnternette hiçbir şey ne tam olarak koddur ne de içeriktir. Programları kodları kodlar programları geliştirmiştir. Ve bütün bu ağır bilgi-bilişim sisteminin altında sade vatandaş deyim yerindeyse inlemektedir.

İnternet kullanan teknolojiler hem cihazlarının çok basit -ucuz, bedava, harika- olduklarını söylerler hem de kafası karmaşıklaşan müşterinin işin kolaylaştırmaya da çalışmazlar.

Ekonomide olduğu gibi teknolojide de gizem işin püf noktasıdır ve aslolan her zaman ihtiyaca yönelik kullanımdır.

Web sitesini ne yapacaksınız?

İş, tanıtım, para, şöhret ya da "web site sahibi olmak lazım diyorlar" diye mi bir web sitesi yapmak istiyorsunuz?..

Kendi isminizin hayatınızdaki anlamı neyse web sitenizin de kullanımı odur.

Bu yazıyı burada durdurmak zorundayız, zira kullanıcı olarak gerçek nedenin geri kalanını siz bulmak zorundasınız. Zira İnternet bir söylem alanı değil eylem alanıdır. O sebeple dünyadaki İnternet kullanıcılarının % 87si boş bir Google sayfasını anasayfa olarak kullanmaktadırlar. Bu, "bilgisayarımı açtığımda hala hiçbir şey bulamadığımı kabul ediyorum, derhal aramaya başlamalıyım" da demektir " anasayfa ayarlarımı yapmayı bir türlü öğrenemedim" de...

O eylemin adı aramaktır. Bulduğunuzda web siteniz olacaktır mutlaka.

 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.