Fatih Bayhan

Yazar resmi yok

1975 Adana doğumlu. İlk öğretim ve liseyi Adana'da tamamladı. Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü ve Kamu Yönetimi okudu. PRCI Turkey'de 'Marka ve İmaj' üzerine eğitim aldı. Gazeteciliğe 1994'te İstanbul'da muhabir olarak Başladı. Daha sonra Adana'da sırasıyla Yeni Ufuk, Zirve, Ekspres, Bölge ve Yeni Gün gazetesinde yazar, yazı işleri müdürü ve genel yayın yönetmeni olarak çalıştı.

Nokta dergisi Adana Temsilciliği ve Kanal 7 Çukurova Haber Müdürlüğü yaptı.

Aktüel, siyaset, tarih-araştırma ve deneme türlerinde yazılar yazan Fatih Bayhan'ın çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanmış birçok makalesi bulunuyor. www.haber7.com haber sitesinde güncel makaleler yazıyor.

ÇUSAM Kurucuları arasında görev alan yazar, Birlik Vakfı, TEMA, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, İLESAM Üyesidir. Sarı basın kartı sahibidir.

Vakıflar Genel Müdürlüğü, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Başbakanlık'ta; Danışman, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri olarak görev aldı.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI

12 ADET

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız