Aynaz Özkaşıkçı

Yazar resmi yok

Çocukluğundan beri seyahat etme ve yemek yapma tutkusu olan Aynaz Özkaşıkçı, çeşitli dergiler için yazdığı seyahat ve gusto yazılarının yanı sıra toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadın hakları konularında da gönüllü olarak yer aldı. Tüm hayat deneyimlerini bir havuzda biriktirerek 360 derece bir proje oluşturan yazar, kendi imzasını taşıyan ilk kitabı “İlk Isırıkta Aşk” ile start verdi.

Kitabı, bağlantılı Youtube kanalı, mikro ve makro blogu, görüşmeleri devam eden televizyon programları, dergi yazıları ve sosyal medya iletişimi izleyecek.

Türkiye’de yemek, yemek sunumu, tadım, seyahat, yemek odaklı turizm, lifestyle, dekorasyon, sağlıklı yaşam, toplumsal cinsiyet eşitliği, modern annelik alanlarının tamamını kapsayacak olan proje, büyük bir eksikliği de gideriyor olacak.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI

1 ADET

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız